Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2017 15:42
Ace Combat 7 nie tylko na PlayStation 4 - gra zmierza na Xbox One i PC! Zobaczcie zwiastun
2069V

Ace Combat 7 nie tylko na PlayStation 4 - gra zmierza na Xbox One i PC! Zobaczcie zwiastun

Kilka minut temu wspomniałem na portalu o utracie ekskluzywnego charakteru przez Ni No Kuni 2, a właśnie kolejny tytuł trafi do szerszej publiczności. Ace Combat 7 zadebiutuje również na Xboksie One i komputerach osobistych.

Ace Combat 7 to kolejna odsłona symulatora lotniczego. Za produkcję odpowiada studio Project Aces, a wydaniem produkcji zajmie się Bandai Namco. To właśnie ta druga firma właśnie potwierdziła wrzucenie gry na dodatkowe platformy.

Ace Combat 7 w Encyklopedii PPE.pl

Sytuacja jest naprawdę ciekawa, ponieważ Ace Combat 7 oraz Ni No Kuni 2 zostały ujawnione na PlayStation Experience i gracze mogli sądzić, że w obu przypadkach produkcje trafią wyłącznie na sprzęt Sony. Jak się jednak okazało, wydawca (w obu przypadkach Bandai Namco!) zdecydował się wrzucić projekty również na inne platformy.

Ace Combat 7 zapowiada się naprawdę konkretnie. Japończycy wcześniej informacji, że tytuł otrzyma „wybitną grafikę” oraz „najbardziej wciągające powietrzne bitwy w 20-letniej historii serii”. Czy tak się stanie? Już wkrótce powinniśmy poznać odpowiedź na to pytanie, ponieważ premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

Na deser otrzymaliśmy zwiastun pozwalający spojrzeć na rozgrywkę. Sympatycy gatunku powinni zacierać rączki.

Materiał: Ace Combat 7 - PC/PS4/X1 - Skies Unknown

Tagi: ace combat 7 Bandai Namco Project Aces trailer zwiastun

Nie przegap