Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2017 18:04
Mass Effect: Andromeda. Teaser zapowiada wielki materiał
923V

Mass Effect: Andromeda. Teaser zapowiada wielki materiał

BioWare podgrzewa atmosferę przed wielką premierą Mass Effect: Andromeda. Twórcy opublikowali krótką zapowiedź, która przygotowuje graczy na coś znacznie większego. Zapinajcie pasy i oglądajcie!

Mass Effect: Andromeda zadebiutuje już w marcu. Jest to kolejna opowieść w wielkim uniwersum BioWare, ale autorzy zdecydowali się tym razem na zupełnie nową historię, która nie jest połączona ze znaną trylogią.

Mass Effect: Andromeda w Encyklopedii PPE.pl

Aktualnie tak naprawdę nie zobaczyliśmy wielu konkretnych materiałów z produkcji. BioWare długo strzegło tajemnicy związanej z datą premiery i dopiero od niedawna możemy przygotowywać gotówkę. Mimo wszystko najnowszy teaser zapowiada coś większego.

W najbliższych tygodniach możemy spodziewać się nawału szczegółów. Autorzy w końcu muszą ujawnić konkrety na temat fabuły, przedstawić bliżej bohatera, czy też pokazać poszczególne elementy rozgrywki. Jeszcze kilka lat temu takie smakołyki odkrywalibyśmy po premierze, ale w dobie techniki właśnie w taki sposób studia przygotowują graczy na premiery.

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect: andromeda teaser

Nie przegap