SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.01.2017 20:02
Nintendo Switch. Analitycy przewidują sporą popularność urządzenia
1027V

Nintendo Switch. Analitycy przewidują sporą popularność urządzenia

Nintendo Switch zadebiutuje na rynku na początku marca. Japończycy mają nadzieję, że do końca miesiąca sprzedają 2 miliony konsol, ale to podobno dopiero początek dobrych wiadomości. Analitycy przewidują spore zainteresowanie. 

Już na początku roku będziemy świadkami jednej z najważniejszych premier ostatnich lat. Nowa, wielka platforma Nintendo zapowiada się na ciekawe urządzenie oferujące nietypowe rozwiązania, ale dopiero w przeciągu następnych miesięcy zobaczymy, czy deweloperzy dostarczą na sprzęt odpowiednie, zachęcające gry.

Nintendo Switch. Data premiery

Mimo niepewnej sytuacji Nintendo Switch, niektórzy uważają, że konsola osiągnie spory sukces. Analitycy z DFC Intelligence są pewni, że sprzęt do końca 2020 roku odnotuje 40 milionów sprzedanych pudełek!

DFC Intelligence jednocześnie zaznacza, że konsola mogłaby osiągnąć lepszy wynik, ale Nintendo na początek nie dostarczy odpowiedniej liczby gier, a dodatkowo japońska korporacja nie może zaliczyć ostatnich premier swoich konsol do najbardziej udanych. Według specjalistów urządzenie mogłoby osiągnąć znacznie lepszy wynik.

Nintendo Switch ma osiągnąć 40 milionów sprzedanych egzemplarzy w 3,5 roku i dzięki temu konsola ma pobić wynik Nintendo Wii U, Gamecube’a, czy też nawet Nintendo 64. Są to oczywiście tylko i wyłącznie przewidywania.  

Materiał: Nintendo Switch Presentation 2017 - Software Line-up Video

 

Źródło: http://gamingbolt.com/nintendo-switch-will-sell-40-million-units-through-2020-analyst-firm-believes

Tagi: dfc intelligence Nintendo Nintendo Switch