Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2017 20:26
For Honor. Szykujcie się na cross-platformowe walki o terytoria
959V

For Honor. Szykujcie się na cross-platformowe walki o terytoria

Ubisoft podkręca zainteresowanie For Honor. Deweloperzy postanowili dokładnie wyjaśnić Wojny Frakcji, czyli specjalny tryb, dzięki któremu gracze mogą uczestniczyć w walkach cross-platformowych o terytoria. 

For Honor to nie tylko rozbudowana kampanie oraz kilka sieciowych trybów. Deweloperzy postanowili przygotować również Wojny Frakcji, w których będą uczestniczyć wszyscy gracze.

For Honor w Encyklopedii PPE.pl

Ubisoft bardzo dobrze przemyślał koncepcję For Honor. W grze pojawią się trzy frakcje – rycerze, samuraje, wikingowie – i podczas pojedynków wcielimy się w legendarnych wojowników. Niezależnie, czy sprawdzimy tryb sieciowy lub będziemy poznawać historię, to każde zwycięstwo wpłynie na walkę w Wojnach Frakcji. Deweloperzy podliczą wszystkie starcia na wszystkich platformach i w zależności od wyników będziemy świadkami ruchów na mapie świata.

Jest to oczywiście tylko i wyłącznie dodatek, ale odnoszę wrażenie, że autorzy naprawdę przemyśleli całą sprawę, a zarazem dobrze rozplanowali poszczególne elementy rozgrywki. Warto tutaj na pewno wspomnieć, że ten element będzie już dostępny podczas testów beta – wydarzenie zostało zaplanowane na 26-29 stycznia.

Dołącz na polach bitwy For Honor w trybie multiplayer Zamkniętej Bety od 26 do 29 stycznia. Ofiaruj swój miecz. Walcz dla swojej Frakcji. Wydziel swoje dziedzictwo. Każdy, kto wejdzie na pole bitwy, będzie mógł zebrać nagrody. 

Materiał: For Honor - Zwiastun Wojny Frakcji

Tagi: For Honor trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap