Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2017 20:59
Yooka-Laylee z lokalnym trybem wieloosobowym. Zwiastun zapowiada wydarzenia
453V

Yooka-Laylee z lokalnym trybem wieloosobowym. Zwiastun zapowiada wydarzenia

Yooka-Laylee zapowiada się na prawdziwą ucztę dla fanów platformówek 3D. Deweloperzy ujawnili dzisiaj dodatkową atrakcję, która zadowoli wielu graczy. Studio przygotowało lokalny tryb wieloosobowy z kilkoma mini-grami. 

Yooka-Laylee to jeden z największych sukcesów Kickstartera. Gra została sfinansowana w zaledwie 40 minut, a byli twórcy z Rare otrzymali niezbędną gotówkę na przygotowanie wielkiego projektu. Tytuł zadebiutuje już 11 kwietnia na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Jeszcze w tym roku odbędzie się premiera na Nintendo Switch.

Yooka-Laylee w Encyklopedii PPE.pl

W Yooka-Laylee pojawi się arena nazwana Rextro’s Radical Arcade. W tym miejscu wszyscy zainteresowani otrzymają możliwość wypróbowania specjalnych mini-gierek, które umilą spotkania wiernych fanów platformówek.

Podczas zabawy będziemy się ścigać małymi samochodzikami, rywalizować o flagę, biegać po arenach, walczyć z przeciwnikami, czy też ślizgać się na mroźnych mapach. Każdy z trybów będzie dostępny wyłącznie na jednej kanapie.

Będzie to bez wątpienia ciekawa zabawa dla wszystkich klientów. Należy oczywiście pamiętać, że jest to tylko i wyłącznie dodatek. W pozycji zainteresowani pokierują dwójką tytułowych bohaterów. Yooka to kameleon posiadający bardzo długi język, a Laylee jest jego przyjacielem-nietoperzem. Protagoniści wspólnymi siłami eksplorują świat, rozwiązują zagadki i wykorzystują swoje umiejętności.

Materiał: Yooka-Laylee - Multiplayer Reveal Trailer

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: gameplay Playtonic Games team17 Yooka-Laylee zwiastun

Nie przegap