Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2017 20:01
The Division. Zwiastun zapowiada dodatek „Ostatni Bastion”
959V

The Division. Zwiastun zapowiada dodatek „Ostatni Bastion”

Gracie jeszcze w The Division? Najwyższy czas powrócić do produkcji Francuzów. Deweloperzy właśnie opublikowali najnowszy zwiastun Ostatniego Bastionu, czyli trzeciego, wielkiego dodatku do tytułu.  

The Division zadebiutowało w marcu 2016 roku. Produkcja Ubisoftu została ciepło przyjęta przez dziennikarzy, ale niektórzy narzekali na brak odpowiedniej zawartości. Firma systematycznie rozwija pozycję i wrzuca do tytułu nowe atrakcje. Ostatnie, wielkie DLC zadebiutuje wkrótce, bo właśnie otrzymaliśmy jego wideo zapowiedź.

Tom Clancy's The Division. Recenzja gry

Ubisoft przez wiele miesięcy rozwijał The Division, ale francuska korporacja napotkała po drodze kilka problemów. Studio musiało usuwać błędy, przebudowywać wydarzenia, ale w ostatecznym rozrachunku gra wygląda naprawdę solidnie.

Wkrótce na rynku zadebiutuje Ostatni Bastion – jest to trzecie rozszerzenie, które wprowadzi do pozycji zupełnie nowych przeciwników. Aktualnie deweloperzy nie ujawnili konkretnych informacji na temat DLC, ale te nadejdą już jutro. Studio zapowiedziało stosowny live-stream, na którym autorzy pokażą nowości. 

W Sieci pojawia się sporo plotek, według których Ubisoft zamierza z przytupem pożegnać się z pierwszą częścią The Division, więc możemy oczekiwać naprawdę konkretnej zawartości. 

Materiał: Tom Clancy’s The Division - Zapowiedź Ostatniego Bastionu

Tagi: dlc dodatek tom clancy's the division trailer Ubisoft zwiastun