SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2017 16:32
Fast RMX. O tej grze marzą wszyscy fani serii Wipeout
702V

Fast RMX. O tej grze marzą wszyscy fani serii Wipeout

Jeśli ktokolwiek narzeka na zestaw tegorocznych tytułów na Nintendo Switch, to powinien zobaczyć materiał z Fast RMX. Shin'en Multimedia szykuje kolejną, świetną produkcję na platformę Nintendo. 

Fast RMX to futurystyczne wyścigi przygotowane przez Shin'en Multimedia, autorów Fast Racing Neo, które debiutowało na Nintendo Wii U. Jest to trzecia odsłona serii.

Fast RMX w Encyklopedii PPE.pl

Produkcja została zapowiedziana podczas prezentacji Nintendo Switch, a dzięki redakcji IGN możemy zerknąć na kolejny wyścig. Gra powinna zainteresować wszystkich przyszłych posiadaczy konsoli Big N.

W Fast RMX otrzymamy 30 map umiejscowionych w najróżniejszych miejscach świata oraz 15 nowoczesnych maszyn. Autorzy przygotowują rozgrywkę dla czterech graczy na podzielonym ekranie oraz do ośmiu graczy w Sieci. Niezależnie od wybranego wariantu zabawy zagramy w rozdzielczości 1080p (podłączony do dużego TV) i w 60 klatkach na sekundę.

Aktualnie nie poznaliśmy konkretnej daty premiery, ale deweloperzy powinni przedstawić szczegóły wkrótce. Tytuł zadebiutuje jeszcze w tym roku na nowej platformie Nintendo. 

Rozgrywka: Fast RMX: Tepaneca Vale 1080p/60fps

Źródło: YouTube.com

Tagi: