Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2017 17:58
Nioh otrzyma tryb PVP. Oglądajcie ponad godzinny gameplay
523V

Nioh otrzyma tryb PVP. Oglądajcie ponad godzinny gameplay

Od wczoraj nie możemy narzekać na brak dobrych informacji od Team Ninja. Deweloperzy zakończyli prace nad Nioh, zerknęliśmy na nowe fragmenty rozgrywki, a dzisiaj studio potwierdziło przygotowanie trybu PVP. Na deser oglądamy kolejny gameplay. 

Nioh to kolejna wymagająca produkcja od Team Ninja. Znani deweloperzy postanowili zaoferować graczom ciekawą opowieść o samuraju, który walczy z hordami demonów. Tytuł zadebiutuje na rynku już 9 lutego.

Nioh w Encyklopedii PPE.pl

Gracze oglądając materiały o Nioh marzyli o jednym – trybie PVP. Na szczęście studio postanowiło wysłuchać próśb i „wkrótce po premierze” na serwerach PlayStation Store pojawi się darmowa aktualizacja wprowadzająca walki gracz vs. gracz. Nie otrzymaliśmy aktualnie konkretów, ale możemy liczyć, że twórcy nie zawiodą wysokich oczekiwań publiczności.

Jest to naprawdę świetna wiadomość, bo już wcześniej otrzymaliśmy zapewnienie, że historia wystarczy na około 70 godzin. Nioh dodatkowo charakteryzuje się wyśrubowanym poziomem trudności, więc w tym wypadku spędzimy przy konsoli wielu dni.

Na deser zapraszam na kolejny gameplay. Tym razem ekipa PlayStation Access postanowiła zaprezentować długi fragment rozgrywki, na którym bohater miażdży wielu przeciwników.

Źródło: https://www.vg247.com/2017/01/17/nioh-to-get-a-pvp-mode-in-a-free-update/

Tagi: