Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2017 16:22
Torment: Tides of Numenera. Interaktywny zwiastun pokazuje siłę wyborów
555V

Torment: Tides of Numenera. Interaktywny zwiastun pokazuje siłę wyborów

Głodni mocnych, klasycznych RPG-ów? To pamiętajcie o Torment: Tides of Numenera. W tej produkcji każda najmniejsza decyzja wpłynie na rozgrywkę, a najlepszym potwierdzeniem tych słów jest najnowszy zwiastun. Twórcy pokazują siłę gry.   

inXile entertainment postanowiło kolejny raz zaoferować graczom klasycznego RPG-a. W Torment: Tides of Numenera każda najmniejsza decyzja wpłynie na fabułę, która będzie dynamicznie reagować i dostosowywać się do akcji. Studio postanowiło zaprezentować siłę swojego projektu. 

Torment: Tides of Numenera w Encyklopedii PPE.pl

Najnowszy zwiastun pozwala w skromny sposób poczuć siłę decyzji. Twórcy przygotowali interaktywny trailer, w którym trzeba podjąć kilka istotnych wyborów. Narratorem opowieści został Colin McComb – creative lead studia inXile entertainment – który przeprowadzi Was przez przygodę niczym rasowy mistrz gry z tradycyjnych, papierowych RPG-ów. To kawał ciekawego doświadczenia.

Deweloperzy jednocześnie podkreślają – nawet ten materiał można ukończyć na kilka sposób, a jest to tylko i wyłącznie skromna próbka tematyki, historii i wątków pobocznych, na które traficie w Torment: Tides of Numenera.

Taka zabawa może zachęcić do pełnej opowieści, która zadebiutuje już 28 lutego. Torment: Tides of Numenera będzie dostępne jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.  

Materiał: Torment: Tides of Numenera - zwiastun interaktywny

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: