SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2017 17:03
Horizon: Zero Dawn. Fabularny zwiastun zapowiada wyjątkową opowieść
3136V

Horizon: Zero Dawn. Fabularny zwiastun zapowiada wyjątkową opowieść

Szykujcie się na wielką przygodę. Sony właśnie opublikowało fabularny zwiastun Horizon: Zero Dawn, który pozwala spojrzeć na wiele nowych scen z tej oczekiwanej produkcji. Tytuł wygląda kozacko. 

Horizon: Zero Dawn jest jedną z najważniejszych tegorocznych premier Sony. Produkcja od pierwszej zapowiedzi wygląda wyśmienicie, a najnowszy zwiastun może tylko i wyłącznie podkręcić zainteresowanie na tytuł Guerrilla Games.

Poradnik do Horizon: Zero Dawn

Dzisiaj otrzymaliśmy od Holendrów kawał ciekawego materiału. Firma zdradza historię i pozwala spojrzeć na zupełnie nowe sceny. Główną bohaterką Horizon: Zero Dawn jest Aloy – młoda kobieta, która staje przed bardzo trudnym zadaniem. Protagonistka za wszelką cenę chce uratować wioskę i tym samym swoich najbliższych.

Film zdradza… Sporo. Mam nawet wrażenie, że odrobinę za dużo, więc ostrzegam przed spoilerami. Deweloperzy prezentują wydarzenia, pokazują przeciwników, sprzymierzeńców i kilka mocnych scen. Szczerze? Wolałbym to zobaczyć z kontrolerem w dłoni. Podobna praktyka w dzisiejszych czasach jest standardem, ale przy tak dużej premierze autorzy raczej nie muszą martwić się o promocję i mogli zrezygnować z prezentacji kilku wątków. 

Jedno jest pewne – gra pod względem oprawy nie zawiedzie wysokich oczekiwań. Jeśli już oglądacie, to zwróćcie uwagę na twarze, czy też metalowe bestie. Klasa! 

Dodałem właśnie dodatkowy film z polskim dubbingiem. Czekacie? 

Materiał: Nowy polski zwiastun Horizon Zero Dawn

Tagi: guerilla games horizon: zero dawn sony trailer zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Horizon: Zero Dawn
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 01.03.2017
  • Pełna
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme