Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2017 17:38
Gears of War 4. Nowe mapy, skiny i zmiany - znamy szczegóły aktualizacji
578V

Gears of War 4. Nowe mapy, skiny i zmiany - znamy szczegóły aktualizacji

Gears of War 4 wciąż cieszy się sporą popularnością, więc The Coalition rozwija ten wielki projekt. Firma przedstawiła szczegóły nowej aktualizacji, która wprowadzi do gry między innymi nowe miejscówki. 

Twórcy Gears of War 4 rozpoczynają rok z ważną aktualizacją. Studio właśnie ujawniło konkretne szczegóły dotyczące „Series 2”, czyli drugiego sezonu, który pozwoli graczom uczestniczyć w wielu niezapomnianych starciach. 

Gears of War: Judgment kosztowało 60 mln dolarów. Gra zarobiła jeszcze więcej

Najnowsza aktualizacja wprowadza do produkcji aż 280 nowych kart – Gracze mogą zbierać kultowych bohaterów, czy też piękne skórki dla broni. Do pozycji trafiło 13 nowych herosów i na liście znajduje się kilka znanych twarzy, które powracają… Czasami nawet zza grobu. Dodatkowo, na serwerach znalazło się 13 zestawów skórek dla giwer.

Oczywiście najważniejszą, nową zawartością są mapy. Autorzy zdecydowali się odświeżyć Blood Drive oraz Clocktower z poprzednich odsłon i nowe wcielenia znanych lokacji zobaczycie poniżej. Oba w realiach Gears of War 4 prezentują się świetnie.

Studio jednocześnie postanowiło poradzić sobie z zawodnikami, którzy opuszczają rozgrywkę przed czasem – w tej sytuacji uciekinierzy zostaną ukarani i nie będą mogli dołączyć do innego spotkania przez pewien czas. Twórcy zadbali również o możliwość ponownego dołączenia do rywalizacji. 

Materiał: Gears of War 4 - Clocktower Multiplayer Map Flythrough

Materiał: Gears of War 4 - Blood Drive Multiplayer Map Flythrough

Źródło: http://news.xbox.com/2017/01/10/legacy-favorites-return-gears-4/

Tagi: aktualizacja Gears of War 4 microsoft The Coalition