SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2017 17:04
Final Fantasy VII Remake i Kingdom Hearts 3. Premiery to nadal odległy temat
1572V

Final Fantasy VII Remake i Kingdom Hearts 3. Premiery to nadal odległy temat

Square Enix uwolniło w końcu Final Fantasy XV i studio może zajmować się kolejnymi, wielkimi produkcjami. Wkrótce powinniśmy otrzymać nowe konkrety na temat Final Fantasy VII Remake i Kingdom Hearts 3, ale w obu przypadkach nie możemy liczyć na szybkie premiery. 

Final Fantasy VII Remake i Kingdom Hearts 3 to oczekiwane przez fanów z całego świata opowieści. Twórcy ze Square Enix mogą w spokoju skupić się na obu produkcjach, ale sympatycy projektów nie powinni liczyć na szybkie premiery.

Błąd umożliwia eksplorację zamkniętych lokacji w Final Fantasy XV

W najnowszym numerze Famitsu pojawił się krótki wywiad z Tetsuyą Nomurą. Znany i ceniony deweloper ma okazję pracować przy obu produkcjach, więc dziennikarz postanowił podpytać o możliwe daty premier. W obu sytuacjach nie otrzymaliśmy jakichkolwiek pozytywów.

W przypadku Kingdom Hearts 3 deweloperzy stoją przed trudnym zadaniem, ponieważ nadal nie zostały przygotowane niektóre światy. Twórca nawet nie może dokładnie określić stanu projektu, bo prace nad tytułem są nietypowe.

Studio wciąż rozwija również Final Fantasy VII Remake. Formacja wciąż dokonuje postępów w produkcji, ale nie oczekujcie szybkich premier:

„Robimy stałe postępy w produkcji [Final Fantasy VII Remake – red.]. Chociaż pracujemy nad produkcjami, to myślę, że gracze będą musieli jeszcze zaczekać zarówno na Kingdom Hearts III i Final Fantasy VII Remake. I przepraszam za to, ale chcemy stworzyć tytuły, które spełnią oczekiwania.”

Powyższe słowa są dość jednoznaczne. Trudno oczekiwać tegorocznych premier Final Fantasy VII Remake i Kingdom Hearts 3, ponieważ Square Enix chce w obu przepadkach dostarczyć na rynek produkty wysokiej klasy. 

Materiał: Final Fantasy VII Remake - PSX 2015 Trailer

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/01/10/tetsuya-nomura-says-final-fantasy-vii-remake-kingdom-hearts-iiis-releases-still-away/

Tagi: data premiery final fantasy vii remake kingdom hearts iii square enix tetsuya nomura

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme