SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2017 15:02
Nintendo Switch. Cena potwierdzona przez kolejne źródło
1607V

Nintendo Switch. Cena potwierdzona przez kolejne źródło

Nintendo szykuje się na wielką prezentację Nintendo Switch, a kolejne źródło postanowiło zdradzić cenę. Jeśli ta informacja zostanie potwierdzona w najbliższy piątek, to gracze z Europy będą bardzo zadowoleni. 

Nintendo Switch jest najnowszą konsolą Nintendo. Urządzenie ma zadebiutować na rynku w marcu i według wszystkich aktualnie ujawnionych przecieków – premiera odbędzie się 17 marca. Na konkretne szczegóły musimy jednak zaczekać do najbliższego piątku, ponieważ na ten dzień Nintendo zaplanowało swoją konferencję.

Nintendo Switch. Oficjalna cena ujawniona!

Należy oczywiście pamiętać, że przecieki nie są przypadkowe. Wielkie sieci sklepów posiadają informacje na temat daty premiery, ceny, czy też nawet gier na premierę od dłuższego czasu, bo już w piątek z samego rana zostaną uruchomione zamówienia przedpremierowe.

Według holenderskiego TechTastic, Nintendo Switch zostało wycenione na 250 euro, czyli około 1092 zł! Jest to naprawdę dobra nowina, która potwierdza wcześniejsze plotki – urządzenie kupimy za około 1000-1200 zł. Holendrzy otrzymali również informacje, według których dodatkowy kontroler kupimy za 40 euro, czyli około 175 zł.

Wszystkie przecieki pozwalają sądzić, że Nintendo Switch będzie faktycznie tanią konsolą. Z tego miejsca ponownie zapraszam wszystkich czytelników na piątkową konferencję – z samego rana będziemy dostarczać Wam najświeższe szczegóły dotyczące nowej konsoli Nintendo.

Za podesłanie odnośnika do informacji, dziękuję użytkownikowi m.

Materiał: First Look at Nintendo Switch

 

Źródło: http://www.t3.com/news/nintendo-switch-price-leaks-and-its-really-really-good

Tagi: cena data premiery nintendo nintendo switch

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme