SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2017 19:09
Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Twórcy rozdają dodatki
1313V

Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Twórcy rozdają dodatki

Deus Ex: Rozłam Ludzkości nadal nie otrzymało drugiego, fabularnego rozszerzenia, ale Eidos Montreal postanowiło przypomnieć o grze. Twórcy udostępnili pakiet DLC, który wcześniej był dostępny wyłącznie dla zamówień przedpremierowych. 

Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutowało na rynku pod koniec sierpnia. Gracze oraz dziennikarze docenili produkcję, która zgarnęła oceny na poziomie 83%. Eidos Montreal jeszcze przed premierą zapowiedziało dwa fabularne rozszerzenia i pierwszy zadebiutował na rynku tuż po premierze. Wkrótce mamy otrzymać szczegóły ostatniego DLC, ale zanim takie przyjemności trafią na rynek, studio postanowiło rozdać mały prezent.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – recenzja, informacje, screeny i zwiastuny

Deweloperzy opublikowali na swoim Twitterze bardzo przyjemną wiadomość – wszyscy gracze mogą zupełnie bezpłatnie pobrać Augmented Covert Agent Pack, czyli pakiet, który wcześniej był dostępny dla zamówień przedpremierowych.

Nie jest to oczywiście przełomowe DLC, ale gracze mogą skorzystać z cyfrowych wersji komiksów oraz książek rozszerzających informacje o fabule, specjalnych strojów dla głównego bohatera, czy też nowych wersji broni.

Tak prezentują się szczegóły:

Pakiet Ulepszonego Tajnego Agenta obejmuje dodatkową misję 'Desperackie środki', zmienione wyglądy dla pancerza i płaszcza Adama, nowe wyglądy dla pistoletu i karabinu bojowego, różne pakiety amunicji, ulepszenia broni i inne! Dzięki temu pakietowi nie tylko będziesz się wyróżniać wyglądem, ale i zdobędziesz narzędzia ułatwiające prowadzenie rozgrywki w wybranym stylu.

Dodatki znajdziecie na PlayStation Store, Xbox Live i Steam, a wspomniane książki w tym miejscu.

Zwiastun: Deus Ex: Mankind Divided - The Mechanical Apartheid

Źródło: Twitter.com

Tagi: Deus Ex: Rozłam ludzkości dlc dodatek Eidos Montreal Square Enix za darmo