SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2017 13:31
Microsoft zdradził daty premier Mass Effect: Andromeda, Injustice 2 i South Park: The Fractured but Whole?
978V

Microsoft zdradził daty premier Mass Effect: Andromeda, Injustice 2 i South Park: The Fractured but Whole?

Od wielu dni pojawiają się w Sieci plotki sugerujące daty premier Mass Effect: Andromeda, South Park: The Fractured But Whole i Injustice 2, ale deweloperzy wciąż nie przedstawiają konkretów. Możemy jednak sądzić, że pracownicy Microsoftu wiedzą odrobinę więcej od zwykłego Kowalskiego, a na stronie korporacji pojawiły się dokładne szczegóły debiutów. 

W pierwszym kwartale 2017 roku ma zadebiutować na rynku jeszcze kilka konkretnych produkcji, które wciąż nie posiadają dokładnych dat premier. Wielu graczy wyczekuje na szczegóły Mass Effect: Andromeda, South Park: The Fractured But Whole oraz Injustice 2 i właśnie szczegóły tych produkcji przedstawił Microsoft na witrynie Rewards.Xbox.com.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że w przypadku Andromedy oraz drugiego Injustice pojawiło się już sporo plotek sugerujących nadejście gier w marcu, a Ubisoft wcześniej sam wspomniał o marcowej premierze.

Według Amerykanów pozycje zadebiutują w następujących dniach:

Mogą to oczywiście być tylko i wyłącznie typowe „wypełniacze”, które pracownicy musieli wrzucić do systemu, ale w tej sytuacji zazwyczaj firmy celują w ostatni dzień miesiąca – tak jak w przypadku Andromedy.

Warto na pewno wspomnieć, że GameStop przygotowuje się na wielką kampanię promocyjną Injustice 2 i Mass Effect: Andromeda – obie pozycje według sklepu zadebiutują w 1 kwartale 2017 roku. 

 
[Aktualizacja #1]
  • Ed Boon opublikował następującą wiadomość: Injustice 2 is not coming out March 28.

Źródło: http://www.vandal.net/noticia/1350685377/xbox-live-rewards-fecha-injustice-2-y-mass-effect-andromeda-para-finales-de-marzo/

Tagi: data premiery injustice 2 mass effect: andromeda microsoft przeciek south park: fractured but whole

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme