Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.12.2016 15:31
GRID za darmo. Pobierajcie i grajcie
3189V

GRID za darmo. Pobierajcie i grajcie

Jeśli nie macie specjalnych growych planów najbliższe dni, a chcielibyście odświeżyć jeden z wielkich tytułów Mistrzów Kodu, to Humble Bundle przygotowało dla Was mały prezent. Tytuł w swoim czasie zgarnął świetne oceny. 

Humble Bundle systematycznie zachęca graczy do wydawania gotówki na zestawy produkcji, a jednocześnie wspieranie najpotrzebniejszych. Studio tym razem ma prezent dla wszystkich zainteresowanych – jeszcze przez najbliższą dobę możecie zupełnie za darmo pobrać GRID.

Tytuł zadebiutował w 2008 roku i zgarnął bardzo wysokie oceny. Średnia 87% mówi sama za siebie, a w swoim czasie dziennikarze zachwalali piękna oprawę, długi i interesujący tryb kariery, ciekawą personalizację poziomu trudności, świetny model jazdy, czy też dobrze odwzorowane tory.

W przypadku oprawy dzisiaj pozycja nie wyznacza już standardów, ale na pewno zapewni Wam wiele przyjemnych chwil. Stosowny kod otrzymacie klikając w to miejsce, a następnie należy go aktywować na Steam.

Jest to bez wątpienia miły prezent, a tym samym tytuł, który warto posiadać w swojej bibliotece. Za podesłanie odnośnika do informacji dziękuję użytkownikowi martrix79.  

Tagi: Codemasters GRID za darmo

Nie przegap