redakcja PPE redakcja PPE 07.01.2017 10:30
DEBEŚCIAKI 2016 - GRA ROKU
3611V

DEBEŚCIAKI 2016 - GRA ROKU

Przypominamy o trwającym głosowaniu na Grę Roku w ramach plebiscytu Debeściaki 2016. Jeśli ktoś nie miał okazji oddać głosu w poprzednich kategoriach, wszystkie znajdzie tutaj. Zapraszamy do zabawy i dziękujemy za głos. Głosowanie trwa do poniedziałku do 12.00.

W tym roku wracamy do starego systemu głosowania. Codziennie przez najbliższe dni na PPE będą pojawiały się kolejne kategorie wraz z nominowanymi grami. Głosujcie w ankiecie bezpośrednio w danym newsie. 

Najciekawsze komentarze dla każdej kategorii mają szansę trafić do podsumowania roku, które znajdziecie w lutowym numerze PSX Extreme! Co należy zrobić, aby móc znaleźć się na łamach miesięcznika? Należy zagłosować, a następnie dodać swój komentarz pod newsem z daną kategorią. W treści komentarza prosimy napisać, na kogo głosowaliście oraz uzasadnić swój wybór.

Wyniki Debeściaków 2016 znajdziecie w lutowym numerze PSX Extreme (w sprzedaży od 25 stycznia) oraz w późniejszym terminie (po premierze pisma) również na PPE.pl. Głosowanie trwa do 9 stycznia (poniedziałek) do 12:00. 

GRA ROKU - nominacje:

W ankiecie mogą brać udział tylko zalogowani użytkownicy portalu. 

Tagi: debeściaki

Nie przegap