Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2016 15:59
Ikoniczne bronie w NieR: Automata. Jak oceniacie demo?
883V

Ikoniczne bronie w NieR: Automata. Jak oceniacie demo?

Od kilku godzin posiadacze PlayStation 4 mogą sprawdzać NieR: Automata. Produkcja Platinum Games pozwoli graczom zawalczyć z przeciwnikami za pomocą kilku znanych broni i deweloperzy postanowili zaprezentować zabawki na nowym zwiastunie. 

NieR: Automata będzie kolejną wielką produkcją Platinum Games? W Sieci możecie natrafić na wiele pozytywnych opinii o projekcie. Na PlayStation Store wylądowało demo, które oferuje bardzo przyjemną rozgrywkę, a w dodatku autorzy zapowiadają liczne atrakcje.

Pierwszą jest crossover z innymi pozycjami, dzięki któremu bohaterka Automaty skorzysta z między innymi oręża Noctisa z Final Fantasy XV, czy też broni z Dragon Quest – stosowne zabawki zostały zaprezentowane na poniższym zwiastunie.

Są to oczywiście tylko drobne detale, ale możemy mieć nadzieję, że Japończycy po kilku słabszych opowieściach w końcu powrócą na szczyt. Zespół jest złożony z wielu doświadczonych i wyjątkowych deweloperów, którzy wrzucili na rynek wiele mocnych tytułów, a właśnie najnowszy NieR ma zaprezentować jakość ich pracy.

Gra trafi na polskie półki sklepowe 10 marca. Za wydanie pozycji odpowiada firma Cenega. 

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap