Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2016 14:57
Świąteczne przyjemności w Shadow Warrior 2. Twórcy zapraszają na kolejne wydarzenie
360V

Świąteczne przyjemności w Shadow Warrior 2. Twórcy zapraszają na kolejne wydarzenie

Deweloperzy z Flying Wild Hog naostrzyli maczety i wyruszyli na karpie, ale zanim przedstawiciele rodzimego studia rozpoczęli krwawą misję, to aktywowali na serwerach Shadow Warrior 2 kolejne wydarzenie. Do produkcji trafił świąteczny klimat, więc szykujcie się na masakrę w śniegu. 

Flying Wild Hog postanowiło jeszcze przed świętami opublikować nową aktualizację do Shadow Warrior 2. Twórcy naprawiają wiele elementów produkcji, usuwają błędy, a jednocześnie opublikowali nowe wydarzenie.

Świąteczna przygoda Lo Wanga może spodobać się graczom, którym brakuje atrakcji na ostatnie dni roku. Dodatek wprowadza zupełnie nową misje, w której bohater musi powstrzymać fałszywego Mikołaja – gagatek zamierza zniszczyć Święta. Podczas rozgrywki naszym zadaniem będzie odnalezienie zaginionych prezentów, ale oczywiście możecie mieć pewność, że w trakcie zabawy wielokrotnie wykorzystacie mocarne zabawki. Za pomoc śmiałkowie zostaną nagrodzeni specjalnym prezentem.

Jak zobaczycie na poniższym filmie – nowa miejscówka zawiera wiele świątecznych elementów. Jest to kolejne darmowe rozszerzenie, które pokazuje, że Flying Wild Hog w ciekawy sposób rozplanowało rozwój pozycji. Ja mam tylko nadzieję, że w najbliższym czasie poznamy datę premiery gry na PlayStation 4 i Xboksa One.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: