SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2016 16:36
Twórz nowe kampanie w Doom. id Software udostępniło wielką aktualizację SnapMap
456V

Twórz nowe kampanie w Doom. id Software udostępniło wielką aktualizację SnapMap

Doom (2016) okazał się wyjątkową produkcją dla fanów shooterów, w której znalazła się nie tylko rozbudowaną kampanię oraz przystępny tryb sieciowy. Za pomocą SnapMap gracze mogli tworzyć małe mapy, ale dzięki najnowszej aktualizacji zainteresowani przygotują zdecydowanie większe elementy. 

Gracze przygotowali w SnapMap ponad 165 tysięcy map, więc deweloperzy postanowili podziękować fanom i stworzyli wielką aktualizację narzędzi. Od teraz gracze mogą kreować pełnoprawne kampanie dla jednego gracza.

Ta wiadomość ucieszy największych miłośników pozycji, którzy narzekali na pewne ograniczenia w SnapMap. Autorzy jednak zaznaczają, że to właśnie wielkie zainteresowanie skłoniło zespół do rozwoju programu:

"Nasze dwie główne tegoroczne aktualizacje rozszerzyły zakres modułów o środowiska piekielne i z klasycznego DOOM-a, dodały nowe opcje modyfikacji otoczenia, zapewniły możliwość tworzenia wielopoziomowych kampanii i dodały nowe rodzaje broni, funkcje edytora i elementy logiki. W rezultacie stworzyliście mnóstwo nowej zawartości, wielopoziomowe kampanie dla jednego gracza, misje kooperacyjne, deathmatche dla czterech graczy, misje rodem z klasycznego DOOM-a i mnóstwo nowych kreatywnych trybów gry, od strzelania do rzutek po sesje RPG."

Twórcy dodali również sekcję promowanych map, dzięki której nowi gracze szybko odnajdą najnowszą, oficjalną zawartość. Natomiast dzięki kolejce rekomendacji to społeczność będzie zachęcać do nowych elementów.

Tak prezentują się szczegóły ostatniej tegorocznej aktualizacji:

"Nasza ostatnia w 2016 roku aktualizacja zapewnia niemal wszystko, co potrzebne do stworzenia pełnej jednoosobowej kampanii w DOOM, w tym: logikę obsługującą postępy gracza w kampanii, wstrząsy kamery, kampanijny interfejs zadań i kompas, logikę obsługującą punkty kontrolne oraz poprawione limity. Dodajemy również moduły w stylu Laboratoriów Lazarus, Strój Pretora dla DOOM Marine, a także nowe rekwizyty, przedmioty do gry i elementy logiki. Nie możemy się doczekać, aż zagramy podczas przerwy świątecznej w nowe, świetne kampanie dla DOOM-a zrobione w SnapMapie."

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: bethesda doom id software

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Doom (2016)
  • Platformy:  PS4   XONE   NS   PC 
  • Data premiery - Polska: 13.05.2016
  • Pełna
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme