Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.12.2016 10:30
Udostępniono demo Yooka-Laylee, ale tylko dla osób, które złożyły już pre-order
1224V

Udostępniono demo Yooka-Laylee, ale tylko dla osób, które złożyły już pre-order

Fani klasycznych platformówek 3D z niecierpliwością wyczekują Yooka-Laylee. Wszystko wskazuje na to, że otrzymamy naprawdę porządną i długą produkcję.

Na Microsoft Store właśnie pojawiła się możliwość składania cyfrowych pre-orderów na Yooka-Laylee. Wydawca próbuje nas przekonać do szybszego wyłożenia pieniędzy poprzez udostępnienie wersji demonstracyjnej gry osobom, które złożą już teraz zamówienie. Chodzi o Toybox Demo, na które składa się poziom, którego nie zobaczymy w finalnej produkcji. Gracze mogą tu pohasać, sprawdzić fizykę, sterowanie, ale nie muszą się obawiać żadnych spoilerów. Otoczenie ma umowny charakter, ale i tak gracze mogą znaleźć w tym geometrycznym etapie kilka przedmiotów kolekcjonerskich i ukrytych bonusów.

Cena pre-orderów Yooka-Laylee to 149,99 zł. Co ciekawe - na Microsoft Store pojawiła się dokładna data premiery gry, która nie została wcześniej ujawniona przez deweloperów. Produkcja trafi na rynek 11 kwietnia 2017 roku (wcześniej mówiło się o okolicach marca). Tytuł kupimy również w wersji pudełkowej, co ostatnio ogłaszało Playtonic Games.

Poniżej trochę gameplayu z dema dostępnego aktualnie na XOne (dostęnego póki co tylko dla osób, które złożyły preordery).

Niestety wersja na Wii U została skasowana z powodu "problemów technicznych".

Tagi:

Nie przegap