Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2016 19:58
Sea of Solitude to nowa gra EA Originals. Poznajcie opowieść Jo-Mei Games
807V

Sea of Solitude to nowa gra EA Originals. Poznajcie opowieść Jo-Mei Games

Na tegorocznym E3 Electronic Arts zapowiedziało specjalny program EA Originals. Znany wydawca zamierza pomagać mniejszym deweloperom i na imprezie w Los Angeles poznaliśmy Fe. Gra studia Zoink! nadal powstaje, ale dzisiaj Elektronicy ujawnili kolejny tytuł – Sea of Solitude od Jo-Mei Games.

Sea of Solitude to gra przygodowa stworzona przez Jo-Mei Games, a wydana przez Electronic Arts. Produkcja znalazła się w programie EA Originals, dzięki któremu EA pomaga młodym deweloperom. Główną bohaterką opowieści została młoda dziewczyna o imieniu Kay, która postanowiła zbadać problem zalanego miasta.

Wiceprezes EA Patrick Söderlund wspomniał, że pozycja jest połączeniem piękna z surowością i nigdy wcześniej nie miał okazji zagrać w taką przygodę. Cornelia Geppert – twórca – nie ukrywa, że Sea of Solitude jest najbardziej artystycznym i osobliwym projektem w historii jego prac nad grami wideo.

Na kolejne szczegóły musimy jeszcze zaczekać, ale na deser otrzymaliśmy kilka screenów. Wydawca wkrótce potwierdzi również platformy jednak w tym wypadku możemy spodziewać się premiery na PlayStation 4, Xboksa One i komputerach osobistych. 

Źródło: http://gamingbolt.com/sea-of-solitude-announced-as-next-ea-originals-title

Tagi: Jo-Mei Games Sea of Solitude zapowiedź