Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2016 18:02
Without Memory wygląda nieźle. Zobaczcie ekskluzywny thriller na PlayStation 4 inspirowany Heavy Rain
1814V

Without Memory wygląda nieźle. Zobaczcie ekskluzywny thriller na PlayStation 4 inspirowany Heavy Rain

Rosyjskie Dinosaurum Games w maju 2014 roku zapowiedziało przygotowanie thrillera inspirowanego Heavy Rain. Gra powstaje wyłącznie na PlayStation 4, a dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą rozgrywkę. Tytuł może się podobać. 

Without Memory jest kreowane od ponad 2 lat, a dopiero dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy materiał prezentujący rozgrywkę. Autorzy zastrzegają, że tytuł prezentuje wczesną fazę projektu, ale już dzisiaj gra potrafi zaciekawić.

Na uwagę na pewno zasługuje grafika – Rosjanie nie tracą czasu i pozycja wygląda naprawdę bardzo dobrze. W tym wypadku otrzymamy dość specyficzny gameplay, ponieważ autorzy czerpią garściami z wielkiego projektu Quantic Dream i przygotowują thriller, w którym podejmiemy wiele trudnych decyzji.

Poniższy film pozwala spojrzeć na fragment opowieści i szczerze? Czekam! Autorzy zapowiedzieli, że akcja pozycji dzieje się w trzech równoległych światach i wydarzenia w jednym wpływają na inne. Głównym bohaterem został policjant Leo Evans, który wraca pewnego dnia do domu i zamiast ciepłego obiadu, czekają na niego przedstawiciele specjalnej rządowej organizacji. Oddział przyszedł do jego żony, która jest podejrzana o pomoc organizacji terrorystyczny „Insiders”. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Dinosaurum Games gameplay Without Memory