SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2016 16:04
Święty Mikołaj w Hitman. Twórcy przygotowali darmową misję
446V

Święty Mikołaj w Hitman. Twórcy przygotowali darmową misję

Io-Interactive ma dla fanów Agenta 47 kolejną misję. W przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje wyzwanie, które tym razem będzie dostępne dla wszystkich posiadaczy podstawki za darmo. Autorzy przygotowali specjalne wydarzenie ze Świętym Mikołajem. 

Twórcy przygód Hitmana przygotowują się na wielką prezentację drugiego sezonu. W przyszłym roku Agent 47 wyruszy na kolejne misje i ponownie będziemy eliminować najróżniejsze cele. Studio postanowiło przytrzymać graczy przed konsolami i zespół stworzył ciekawe rozszerzenie.

Gracze ponownie powrócą do Francji (pierwsza misja z pierwszej kampanii), ale tym razem posiadłość zostanie upiększona śniegiem, bałwanem, choinkami, lampami, a w samym budynku znajdzie się sporo prezentów i ucieszonych ze świątecznej atmosfery gości. Jak się okazuje w tym miejscu pojawił się złodziej, którego musi wyeliminować bohater. Oczywiście Łysol może przebrać się za Świętego Mikołaja i w takim wdzianku poszukiwać przeciwnika.  

Rozszerzenie będzie dostępne zupełnie za darmo od 13 grudnia, ale deweloperzy proszą o wsparcie World Cancer Research Fund. Jest to bez wątpienia ciekawa inicjatywa, która w ciekawy sposób łączy przyjemne z pożytecznym.  

Źródło: https://www.videogamer.com/news/hitman-is-getting-free-christmas-dlc-next-week-in-support-of-cancer-research

Tagi: dlc dodatek io-interactive square enix

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Hitman (2016)
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 31.01.2017
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme