SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.12.2016 11:01
Remake Crash Bandicoot porównany z oryginałem na PSOne!
3980V

Remake Crash Bandicoot porównany z oryginałem na PSOne!

Komu uszami wylewają się już odgrzewane kotlety pewnie nie był zbyt zachwycony z pokazu gier na PlayStation Experience 2016. Gracze, którzy chcą się jednak rzucić się w objęcia nostalgii i wrócić do dzieciństwa mogą być zachwyceni.

Wipeout i Parappa the Rapper to nie jedyne produkcje z Szaraka, które wracają na PS4. Activision postanowiło wreszcie odświeżyć Crash Bandicoot z PSOne i wydać tytuł w ramach kompilacji Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. W tym przypadku nie ma jednak raczej mowy o skoku na kasę, bo widać, że Vicarious Visions przyłożyło się solidnie do roboty.

Porównanie z oryginalnym gameplayem, z tytułu odpalonego na PlayStation, znajdziecie poniżej (za stworzenie materiału odpowiada Cycu1). Jedno trzeba w tym miejscu powiedzieć - Naughty Dog zrobiło w 1996 roku niesamowicie dobrą robotę, bo grafika pierwotnej wersji gry wcale nie zestarzała się tak bardzo, jak mogłoby się wydawać.

W ramach kompilacji otrzymamy następujące gry: Crash Bandicoot (PS One), Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (PS One) i Crash Bandicoot 3: Warped (PS One). Pakiet Acitvision wyceniło na 40 dolarów. Premiera w 2017 r.

 

Tagi: crash playstation psone retro szarak