Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2016 12:59
Yooka-Laylee zadebiutuje w połowie marca? Amazon zdradza datę premiery
328V

Yooka-Laylee zadebiutuje w połowie marca? Amazon zdradza datę premiery

Byli pracownicy Rare w zaledwie 40 minut zebrali potrzebną gotówkę na Kickstarterze i od tego czasu sympatycy trójwymiarowych platformówek czekają na Yooka-Laylee. Autorzy aktualnie nie mówią za wiele na temat daty premiery, ale bardzo możliwe, że produkcja trafi do nas już w marcu. 

Jeśli tęsknicie za klasycznymi platformówkami 3D, a lata temu zagrywaliście się między innymi w Banjo-Kazooie, to powinniście pamiętać o tej grze. Playtonic Games to ekipa założona przez byłych deweloperów z Rare, którzy postanowili na własną rękę kreować wielkie opowieści. Autorzy trafili ze swoim projektem w serca graczy i w zaledwie 40 minut zebrali potrzebną gotówkę na stworzenie  Yooka-Laylee. W tej sytuacji nikogo nie powinno dziwić, że tytułem zainteresował się duży wydawca – Team17 wrzuci grę na rynek i klienci będą mogli nabyć pudełka.

Deweloperzy stale rozwijają produkcję, od czasu do czasu opublikują nowy fragment rozgrywki, ale aktualnie temat daty premiery był zawsze pomijany. Studio według oficjalnych komunikatów skupia się wyłącznie nad wykreowaniem świetnej przygody.

Mimo to przed szereg wyszedł Amazon. Firma datuje grę na 14 marca i ta informacja nie znikła ze strony sklepu przez dobre kilka godzin. Możemy w tej sytuacji mieć nadzieję, że nie jest to przypadek. 

Tagi: data premiera Playtonic Games przeciek team17 Yooka-Laylee

Nie przegap