SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 07.04.2010 19:04
Uncharted 2 świetne, ale...
743V

Uncharted 2 świetne, ale...

Dave Cox, producent Castlevania: Lords of Shadow, powiedział w wywiadzie dla PSM3, że Uncharted 2 w żadnym wypadku nie zrewolucjonizowało gatunku gier akcji. Na czym opierał swoje poglądy?

xxxxx
 

 ”Wizualnie Uncharted 2 jest piękny i zachwyca mnie technicznie, ale czy ta gra zdefiniowała na nowo gatunek gier akcji, widzianych z perspektywy trzeciej osoby? Nie sądzę…”

 

- powiedział Cox. Chwilę potem dodał, jakiego rodzaju gra ma prawo na takie zaszczyty."Uncharted 2 to świetna produkcja, która przyniosła mi mnóstwo radości, ale pojawiła się tylko na jednej platformie. Jeżeli jakiejkolwiek gra ma być punktem odniesienia dla całego gatunku, to musi się pojawić na kilku systemach "

 

- zakończył Dave. A mi się wydaje, że jest to początek kampanii reklamowej, mającej na celu przypomnieć graczom o najnowszej odsłonie Castlevanii, która według zapewnień jej twórców ma się pojawić jeszcze w tym roku. Zważywszy na fakt, iż gra zmierza zarówno na PS3 jak i Xboksa 360, zapewne to właśnie ją miał na myśli Cox, mówiąc o mutliplatformowym zrewolucjonizowaniu gatunku. Mimo iż gra zapowiada się całkiem nieźle, jakoś ciężko mi uwierzyć, aby dobiła do poziomu zaprezentowanego w drugiej odsłonie Uncharted…

Tagi: