Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.12.2016 20:12
Resident Evil VII otrzymał świetny zwiastun live-action. Z tego domu nie można uciec
1689V

Resident Evil VII otrzymał świetny zwiastun live-action. Z tego domu nie można uciec

Capcom kuje żelazo póki gorące. Wczoraj otrzymaliśmy konkrety oraz gameplay z Resident Evil VII, a dzisiaj możemy spojrzeć na nowy zwiastun. Japończycy tym razem zdecydowali się na materiał z prawdziwymi aktorami, który skupia się na znanej posiadłości. 

Japończycy sporo ryzykują przygotowując Resident Evil VII. Zespół odpowiedzialny za produkcję zdecydował się na nową perspektywę horroru, która przypomina ostatnie, europejskie gry z tego gatunku.

Mimo wszystko pierwsze opinie są wprost idealne. Capcom przygotowuje podobno genialnego straszaka, który w wielu miejscach nawiązuje do pierwszych odsłon serii. Tytuł podobno potrafi przerazić, a rozgrywka w goglach PlayStation VR to zupełnie nowe doświadczenie.

Dzisiaj możemy spojrzeć na szybki spot. Zespól ponownie pokazuje, że potrafi wykorzystać motyw domu i materiał potrafi zaintrygować. Taka reklama mogłaby się pojawić nawet w telewizji – jestem pewien, że wielu widzów z ciekawością sprawdziłoby po spocie REVII.

Teraz jeszcze pozostaje jedno pytanie – w jaki sposób Capcom rozegra ostatnie tygodnie? Widzieliśmy dużo, graliśmy w kilka wersji demonstracyjnych, przeczytaliśmy sporo. Trudno będzie zachęcić do tak poznanej gry. 

Tagi: Capcom live-action resident evil VII trailer zwiastun