Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.12.2016 18:59
Steep otrzymało przemyślany zwiastun premierowy. Twórcy pokazują powstawanie gry
382V

Steep otrzymało przemyślany zwiastun premierowy. Twórcy pokazują powstawanie gry

Ubisoft przygotowuje się do premiery Steep. Francuska korporacja stworzyła nową markę, która powinna zainteresować fanów sportów zimowych, a premierowy zwiastun pokazuje sztukę tworzenia gry.  

Pierwsze opinie dotyczące Steep pojawią się na rynku po weekendzie. Ubisoft nie zdecydował się wysłać do recenzentów kopii przed premierą, ponieważ w pozycji istotnym elementem jest rozgrywka w Sieci, a przed debiutem na serwerach nie pojawi się odpowiednia liczba graczy. Nie jest to jednak wielki, bo deweloperzy zdecydowali się aż na dwie bety, które pozwoliły zainteresowanym dokładnie sprawdzić projekt.

Dzisiaj możemy spojrzeć na premierowy zwiastun, który nie jest typowym materiałem. Francuzi zdecydowali się pokazać „proces kreowania pozycji” i wygląda to naprawdę nieźle. Wszystko zaczyna się oczywiście od pomysłu, a później jest tylko lepiej.

Podoba mi się taka prezentacja premierówki – jest to na pewno ciekawsze podejście od typowego trailera, na którym możemy spojrzeć na kolejne fragmenty rozgrywki.

Zamierzacie zainwestować w tytuł? 

Tagi: premierowy trailer Steep Ubisoft zwiastun

Nie przegap