SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.12.2016 16:33
The Walking Dead - Season Three wykorzysta nasze wspomnienia. Twórcy zapowiedzieli import stanów rozgrywki
483V

The Walking Dead - Season Three wykorzysta nasze wspomnienia. Twórcy zapowiedzieli import stanów rozgrywki

Pierwszy odcinek The Walking Dead - Season Three zadebiutuje na rynku jeszcze w grudniu. Autorzy rozpoczną wielką przygodę, która kolejny raz została podzielona na kilka epizodów. Aktualnie nie otrzymaliśmy wielu konkretów dotyczących opowieści, ale deweloperzy właśnie potwierdzili wykorzystanie stanów rozgrywki z poprzednich sezonów. 

20 grudnia sympatycy Żywych Trupów poznają pierwszy odcinek The Walking Dead - Season Three. Najnowsza kampania została zapowiedziana już w 2014 roku podczas Comic-Conu, ale gracze musieli długo czekać na konkrety.

Możecie mieć jednak pewność, że deweloperzy nie rozpoczną zupełnie nowej historii – chociaż pierwszy epizod został nazwany „Nowa Granica”, to autorzy nie odcinają się zupełnie od dwóch poprzednich sezonów.

Telltale Games potwierdziło import stanów rozgrywki z wcześniejszych historii i oczywiście nasze wybory będą miały istotny wpływ na nowe wydarzenia. Studio zdecydowało się również na „wiele form importu”, ponieważ zespół zdaje sobie sprawę, że niektórzy gracze mogli poznawać pierwszą przygodę przykładowo na Xboksie 360, a kontynuować zabawę na PlayStation 4.

Wkrótce otrzymamy konkretne szczegóły. 

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/walking-dead-season-3-will-feature-save-imports-s1-s2/

Tagi: import telltale games the walking dead: season three