SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2016 17:17
Red Dead Redemption i Undead Nightmare w grudniu na PlayStation 4 i PC. Sony przedstawia szczegóły
1964V

Red Dead Redemption i Undead Nightmare w grudniu na PlayStation 4 i PC. Sony przedstawia szczegóły

Sony właśnie opublikowało dokładne szczegóły wprowadzenia Red Dead Redemption i Red Dead Redemption: Undead Nightmare na PlayStation 4 i PC. W tym przypadku nie możemy liczyć na standardowe wydanie, ale najwięksi fani wielkich pozycji Rockstar nie powinni narzekać.

Sony kilka tygodni temu zapowiedziało wprowadzenie Red Dead Redemption i Red Dead Redemption: Undead Nightmare do PlayStation Now. Nie jest to typowa premiera, ponieważ w tej opcji wyłącznie wypożyczamy pozycję, ale opinie na temat propozycji japońskiej korporacji są bardzo pozytywne.

Tytuły Rockstar trafią do usługi już 6 grudnia i w tym dniu w produkcje zagrają gracze z Europy oraz Ameryki. Dla graczy mieszkających w Polsce małym problemem jest oczywiście dostępność PE, bo Sony nadal nie zdecydowało się uruchomić platformy w naszym kraju.

Jeśli jednak mieszkacie w innym kraju, to możecie szykować się na wielką opowieść. Sony dodatkowo przypomina, że każdy zainteresowani może na początku testować PlayStation Now – w tej sytuacji otrzymacie bezpłatny dostęp do 329 gier.   

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/11/30/red-dead-redemption-and-undead-nightmare-are-coming-to-playstation-now

Tagi: playstation now red dead redemption sony undead nightmare