Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2016 19:49
Twórcy Gigantic zapraszają na betę. Otwarte i zamknięte testy rozpoczną się w tym tygodniu
359V

Twórcy Gigantic zapraszają na betę. Otwarte i zamknięte testy rozpoczną się w tym tygodniu

Pamiętacie jeszcze o Gigantic? Studio Motiga przygotowuje grę od długich miesięcy, ale już w najbliższy weekend otrzymamy możliwość sprawdzenia produkcji. Twórcy zdecydowali się na wielkie testy, które mają zobrazować projekt szerokiej publiczności.

Giganticzostało zapowiedziane w połowie ubiegłego roku i w zasadzie od tego czasu nie otrzymaliśmy wielu konkretów o produkcji. Jest to MOBA skierowana dla fanów gatunku, którzy jednak mają dość standardowej zabawy znanej między innymi z League of Legends.

Patrząc na problemy Battleborn, trudno mi wyobrazić sobie sukces tego projektu, ale jeśli chcecie wypróbować „Gigantów”, to już w piątek rozpocznie się beta. Zabawa na Windows 10 będzie otwarta dla wszystkich – wystarczy pobrać pliki z witryny deweloperów, zainstalować i można wyruszać do walki.

Sytuacja jest odrobinę bardziej skomplikowana, gdy zamierzacie grać na Xboksie One – tutaj potrzebujecie się uzbroić w trochę cierpliwości, tonę szczęścia lub po prostu znajomości, bo kody będą dostępne u „przyjaciół” deweloperów, którzy będą je rozdawać. Autorzy wrzucą sporo zaproszeń na Twittera.

Zmagania zakończą się w piątek, a do naszej dyspozycji studio odda 8 bohaterów oraz 3 mapy. W przypadku herosów będziemy świadkami ciekawej sytuacji, bo 4 głównych wojaków trafi na konta wszystkich graczy, a reszta zostanie rozlosowana z dostępnego zestawu. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: