Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2016 18:12
Watch Dogs 2 - premierowy zwiastun przybliża historię i pokazuje skalę produkcji
689V

Watch Dogs 2 - premierowy zwiastun przybliża historię i pokazuje skalę produkcji

Haker nie siedzi za wielkim biurkiem, wklepuje dane na zużytej klawiaturze i zajada kebaby z ostrym sosem. Ubisoft prezentuje najnowszy zwiastun Watch Dogs 2, który przybliża graczom historię, pozwala spojrzeć na głównego bohatera i pokazuje skalę wydarzeń.

Koniec z czekaniem. Watch Dogs 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu, więc gracze mogą szykować się na sporo hakowania, biegania po San Francisco i rozwiązywania najróżniejszych misji. Autorzy pozwalają spojrzeć na dobrze zmontowany film, który nie tylko ułatwia zrozumienie fabuły, ale dodatkowo przedstawia protagonistę oraz jego grupę.

Premierówka została zmontowana z pomysłem, ponieważ twórcy dodatkowo pokazują kilka ładnych scen. W pozycji naprawdę sporo się dzieje, bo jednym z głównych punktów programu wyróżniających grę od poprzednika ma być budowa misji – tym razem otrzymamy ciekawsze i bardziej rozbudowane wydarzenia.  

Pewnie nie wszyscy zakochają się w tej wizji hakera, ale jeśli macie ochotę na luźną historię w wielkim świecie obładowanym najróżniejszymi zadaniami, to powinniście pamiętać o tym tytule. Premiera odbędzie się na początku przyszłego tygodnia. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: premierowy trailer Ubisoft watch dogs 2 zwiastun

Nie przegap