Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2016 20:40
Techland opiekuje się samurajami. Firma wyda bogate pudełko Shadow Tactics: Blades of the Shogun
1287V

Techland opiekuje się samurajami. Firma wyda bogate pudełko Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Mamy na PPE fanów Commandosa, Desperados, czy też Jagged Alliance? To otwierajcie taktyczne szampany. Techland postanowił zaopiekować się kolejną intrygującą produkcją i wyda w Polsce Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Gra trafi do nas w wypasionym wydaniu.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun zostało zapowiedziane w marcu 2016 roku. W grze będziemy kontrolować grupę samurajów, którzy będą eliminować oponentów z ukrycia, wykonywać misje i rozwijać swoje umiejętności. Akcja pozycji została umiejscowiona w 1615 roku w Japonii.

Tytuł w polskiej wersji językowej (napisy) trafi na komputery osobiste już 6 grudnia. Wydaniem zajmie się Techland, który w cenie 129,90 zł przygotował Shogun Edition, czyli pakiet zawierający:

  • Ponad 100-stronicowy artbook połączony z poradnikiem
  • 5 kart przedstawiających głównych bohaterów z ich unikatowymi zdolnościami
  • 5 pocztówek z gry
  • Mapa oraz fanowski plakat
  • Płyta ze ścieżką dźwiękową
  • Drukowana rozpiska klawiszy i przycisków na padzie
  • Certyfikat ninja

Kilka słów o pozycji powiedział Tomasz Gawlikowski, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Wydawnictwie Techland:

"Tym razem nasze wydanie premium to ukłon w stronę fanów taktycznej walki oraz  gier takich jak Commandos, Jagged Alliance czy Desperados. Shadow Tactics czerpie garściami z tych wspominanych do dziś przez graczy produkcji i dodaje od siebie unikatowy setting Kraju Kwitnącej Wiśni. Do wersji premium trafiają szczególne produkcje. Wysoka jakość tych wydań jest jednym ze znaków rozpoznawczych naszego wydawnictwa."

Gra zapowiada się naprawdę nieźle, ale konsolowcy na te przyjemności muszą zaczekać. Premiera na PlayStation 4 i Xboksa One odbędzie się w pierwszym kwartale 2017 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Mimimi Productions pc Shadow Tactics: Blades of the shogun Techland

Nie przegap