SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2016 18:21
Mass Effect 2 i Mass Effect 3 na Xbox One!
1279V

Mass Effect 2 i Mass Effect 3 na Xbox One!

Od rana otrzymujemy przecieki z N7 Day, a na jedną bombę trafił nasz czytelnik. W Sklepie Microsoftu pojawiły się kolejne dwie odsłony Mass Effecta, które są „dostępne na Xbox One”. 

Od wielu długich miesięcy pojawiają się plotki o przeniesieniu trylogii Mass Effecta na aktualną generację. Twórcy podobno nie zamierzają tracić czasu na przygotowanie specjalnych edycji, ale gracze na Xboksie One zagrają w Mass Effect 2 i Mass Effect 3.  

Nie będą to oczekiwane remastery, a… Wsteczna kompatybilność. Na początku otrzymałem informację o tej bombie od Dobermana (dzięki!), a po chwili wiadomość potwierdził wydawca. Jest to naprawdę fantastyczna informacja, ponieważ każdy zainteresowany posiadacz Xboksa One będzie mógł odświeżyć sobie historię przed premierą Andormedy.

Jednocześnie pragnę uspokoić – zainteresowani będą mogli również pobrać wszystkie rozszerzenia, które pozwolą Wam poznać jedyne i prawdziwe zakończenie trylogii! ;)

Mass Effect już wcześniej było dostępne w programie Microsoftu, więc w tej sytuacji posiadacze Xboksów One mogą zapoznać się z pełnym pakietem.

Tagi: BioWare mass effect 2 mass effect 3 wsteczna kompatybilność