Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2016 13:57
inFamous: Second Son i First Light przygotowane na premierę PS4 Pro, ale gry wyglądają imponująco na PS4!
4874V

inFamous: Second Son i First Light przygotowane na premierę PS4 Pro, ale gry wyglądają imponująco na PS4!

Kolejni deweloperzy opublikowali łatkę przygotowującą swoje produkcje na nadejście PlayStation 4 Pro. inFamous: Second Son otrzymało wsparcie dla telewizorów z HDR i gra prezentuje się wyśmienicie również na „zwykłym” PS4. Nowa funkcja robi różnicę – zobaczcie porównanie. 

Sony dzięki aktualizacji PlayStation 4 sprawiło, że konsola wykorzystuje potencjał telewizorów z HDR. Na początku żadna z pozycji nie wspierała tej funkcji i opcja była tak naprawdę niepotrzebna, ale studia przygotowują tytuły na nadejście PlayStation 4 Pro i nawet starsza wersja PS4 czerpie garściami z tych aktualizacji.

inFamous: Second Son i inFamous: First Light są przygotowane na nadejście mocniejszej PS4 – gry otrzymały między innymi lepszą rozdzielność oraz wsparcie HDR. Ten drugi element działa również na PS4 i wygląda… Imponująco.

W galerii znajdziecie kilka screenshotów porównujących różnice w oprawie – dzięki HDR światło ma swój punkt odniesienia i dzięki temu cała gra nabiera nowych barw. Z własnego doświadczenia mogę wspomnieć (w przypadku Forza Horizon 3), że żadne zdjęcie nie oddaje nawet 50% jakości. To po prostu trzeba zobaczyć na żywo.

Na zakończenie dodam, że wcześniej Zax wspomniał o zmianach w The Last of Us Remastered. 

Źródło: http://wccftech.com/infamous-second-son-gets-hdr-support-comparison-screenshots-highlight-huge-improvements/

Tagi: infamous: firs light inFamous: second son Sucker Punch

Nie przegap