Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2016 20:12
Twórcy Shadow Warrior 2 śmieją się z oceny Polygonu. Akcję zachwala Cliff Bleszinski
5187V

Twórcy Shadow Warrior 2 śmieją się z oceny Polygonu. Akcję zachwala Cliff Bleszinski

Zazwyczaj staram się nie wypowiadać o pracy innych redakcji, ale Polygon z niewiadomych powodów bardzo chętnie atakuje polskie produkcje. To właśnie dziennikarze z tego serwisu wspomnieli o seksizmie, mizoginii i rasizmie w Wiedźmin 3: Dziki Gon, a ostatnio dostało się nawet „nieśmiesznemu” Shadow Warrior 2. Twórcy opowieści Wanga postanowili w ciekawy sposób uhonorować ekipę.

Shadow Warrior 2 zbiera bardzo dobre oceny i gra może pochwalić się średnią na poziomie 79%. Twórcy są chwaleni za rozwój marki, świetną walkę, rozbudowane i generowane losowo poziomy oraz oczywiście humor.

Ten ostatni element nie spodobał się ekipie Polygonu, która w dość wyraźny sposób zaznaczyła, że gra jest nieśmieszna. Humor jest oczywiście kwestią gustu, ale twórcy z Flying Wild Hog nie płakali po przeczytaniu recenzji… Studio postanowiło nawet wywyższyć tekst i wrzucić go do swojego najnowszego zwiastuna.

Deweloperzy bardzo często tworzą materiały podsumowujące opinie i wychwalające swoją grę, jednak chyba jeszcze nie zdarzyło się, by ktokolwiek wrzucał na materiał notę 5/10. Polskiej formacji nie można odmówić poczucia humoru i dystansu, bo w Shadow Warrior 2 naprawdę można się pośmiać.

Sytuację dostrzegł nawet Cliff Bleszinski, który wrzucił zwiastun na Twitter z dość jednoznacznym komentarzem…

Źródło: Twitter.com

Tagi: flying wild hog humor polygon shadow warrior 2 tweet