SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.10.2016 08:08
Wiemy już, kiedy Nintendo dokładnie przedstawi specyfikację, gry i cenę Switch
2449V

Wiemy już, kiedy Nintendo dokładnie przedstawi specyfikację, gry i cenę Switch

Nintendo ma ambitne plany. Jak się wczoraj dowiedzieliśmy firma prognozuje, że tylko w marcu  2017 r. sprzedadzą się 2 miliony konsol Switch. Japońska firma nie zamierza dać graczom dużo czasu na zastanowienie się czy kupić ten hardware.

Premiera Nintendo Switch ma nastąpić w marcu 2017 r. Okazuje się, że na decyzję dotyczącą ewentualnego zakupu konsoli nie będziemy mieć dużo czasu. Pełne ujawnienie wszystkich szczegółów i line-upu Switch ma nastąpić dopiero 12 stycznia. Wtedy poznamy cenę urządzenia, dokładną specyfikację techniczną (póki co wiadomo, że Nintendo wykorzystało układ Tegra Nvidii) oraz oczywiście pierwsze gry, które trafią na platformę.

Co ciekawe w jednym z ostatnich wywiadów rzecznik prasowy Nintendo powiedział, że pierwszy zwiastun konsoli "niekoniecznie pokazywał gameplay z gier odpalonych na Switch". Być może chodzi o to, że deweloperzy trochę podpicowali prezentowany materiał na potrzeby reklamy.

Niedługo po ujawnieniu specyfikacji i ceny Switch dziennikarze będą mogli osobiście przetestować działanie hardware'u. Stanie się to 14-15 stycznia, w trakcie imprezy Tokyo Big Sight, odbywającej się w stolicy Japonii. Podobne wydarzenia mają być organizowane w innych miejscach świata przed marcową premierą Nintendo Switch.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/10/26/nintendo-switch-will-playable-tokyo-january-14th-january-15th/

Tagi: japonia nintendo nintendo switch switch