SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2016 13:37
Microsoft wychwala Project Scorpio: „Pierwsza i jedyna konsola umożliwiająca rozgrywkę w prawdziwym 4K”
4011V

Microsoft wychwala Project Scorpio: „Pierwsza i jedyna konsola umożliwiająca rozgrywkę w prawdziwym 4K”

Na premierę Project Scorpio musimy jeszcze zaczekać, ale Microsoft bardzo chętnie wypowiada się na temat swojej sprzętu. Firma podkreśla, że tylko na tej konsoli otrzymamy najwyższą jakość rozgrywki.  

 „Najmocniejsza konsola w historii z 6 teraflopami mocy obliczeniowej.

Pierwsza i jedyna konsola umożliwiająca rozgrywkę w prawdziwym 4K i oferująca wysoką jakość VR.

Kompatybilna ze wszystkimi Twoimi grami i akcesoriami z Xboksa One.”

Powyższe słowa znajdziecie na amerykańskiej stronie Microsoftu, która przedstawia Project Scorpio. Są to bardzo znaczące słowa przed premierą PlayStation 4 Pro, bo jak wiadomo urządzenie Sony również ma zaoferować zmagania w 4K, a dzięki PlayStation VR gracze już teraz mogą doświadczyć wirtualnej rzeczywistości.

Możemy sądzić, że podobne „przepychanki” będą pojawiać się w Sieci teraz coraz to częściej, bo Microsoft będzie na każdym kroku przypominał o sile nadciągającego urządzenia. W sumie konsola zostanie pewnie oficjalnie przestawiona w Los Angeles na przyszłorocznym E3, czyli w dniach od 13 do 15 czerwca.

Klienci mogą jedynie żałować, że urządzenie nie trafi do sprzedaży w przeciągu następnych 2 miesięcy, ale jeśli Amerykanie to dobrze rozegrają, to w przyszłym roku świat może mówić wyłącznie o jednym sprzęcie.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft project scorpio xbox one