SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2016 20:56
Są pierwsze recenzje Dark Souls III: Ashes of Ariandel. Nie liczcie na długą wędrówkę
1001V

Są pierwsze recenzje Dark Souls III: Ashes of Ariandel. Nie liczcie na długą wędrówkę

W przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje pierwsze rozszerzenie do Dark Souls III. Gracze muszą przygotować się na sporo wymagającej rozgrywki, ale najbardziej doświadczeni sympatycy uniwersum ukończą tę przygodę w ekspresowym tempie. 

Na wstępie dobra wiadomość – Dark Souls III: Ashes of Ariandel ponownie wymęczy wszystkich sympatyków serii, bo od początku przygody będziemy atakowani przez wymagające, niebezpieczne i nieprzewidywalne stwory.

Musicie jednak wiedzieć, że autorzy w dość niespodziewany sposób rozsypali po mapie ogniska, więc podczas rozgrywki śmierć nie jest nam tak naprawdę straszna. Cały czas mamy świadomość, że nawet jeśli padniemy, to będziemy mogli prędko powrócić do zabawy.

Dla niektórych problemem może okazać się sama długość przygotowanej rozgrywki, bo doświadczeni miłośnicy dzieł From Software ukończą rozszerzenie w około 3 godziny. Początkowi gracze powinni spędzić przy DLC około 10 godzin. Sporym atutem zawartości jest arena, na której odbywają się starcia PVP. 

Jest to dość zaskakujące, bo deweloperzy przygotowali stosunkową małą mapę, ale wrzucili na nią mnóstwo nowych przeciwników, kolejne bronie, świeże czary oraz oczywiście bossów. W tym ostatnim przypadku musimy przygotować się na trzy pojedynki (2 bossy główne i 1 dodatkowy).

Dark Souls III: Ashes of Ariandel zostało aktualnie oceniony przez 3 redakcje:

  • IGN - 78 / 100
  • Destructoid - 70 / 100
  • Hardcore Gamer - 70 / 100

Tagi: dark souls iii dlc dodatek from software oceny

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Dark Souls III: Ashes of Ariandel
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Napisy
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme