Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2016 17:29
Szykujcie się na Wolfenstein: The New Colossus
1677V

Szykujcie się na Wolfenstein: The New Colossus

Pamiętacie zapowiedź bez zapowiedzi na E3 2016? Bethesda rozpoczęła swoją konferencję tajemniczym wierszem poleceń i komendą tekstową, w której pojawiło się „The New Colossus”. Gra nadal nie została oficjalnie zaprezentowana, ale kolejne źródło donosi o produkcji. 

Na początku konferencji Bethesdy na E3 został zaprezentowany wiersz poleceń z różnymi komendami. Bez większego problemu gracze rozszyfrowali informacje, w których pojawiły się nazwy kolejnych odsłon serii Wolfenstein z datami premier.

Sympatycy uniwersum nie znali wyłącznie jednej pozycji - The New Colossus. Tutaj nie otrzymaliśmy daty premiery, ale możemy mieć nadzieję, że pozycja zostanie wkrótce zapowiedziana.

Brian Bloom jest aktorem głosowym i podczas swojej kariery miał okazję wystąpić w między innymi Wolfenstein: The New Order. Wspominam o tym nie bez powodu, bo dubbingowiec podczas swojego ostatniego wywiadu został zapytany o nową odsłonę Wolfa i Bloom wspominał właśnie o prezentacji Bethesdy na E3:

„Jeśli zerkniesz na prezentację Bethesdy na E3, to gra została zapowiedziana w sprytny sposób. To prosty język DOS-owy, linia po linii. Może właśnie nad tym pracujemy.”  

To niby nie jest jeszcze oficjalna zapowiedź, ale w naszej branży nie możemy mówić o takich przypadkach. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: brian bloom MachineGames wolfenstein: the new colossus Wolfenstein: The New Order

Nie przegap