SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2016 17:00
Red Dead Redemption 2 wygląda obłędnie - zobaczcie zwiastun. Sony nawiązało współprace z Rockstar
7682V

Red Dead Redemption 2 wygląda obłędnie - zobaczcie zwiastun. Sony nawiązało współprace z Rockstar

We wtorek Rockstar oficjalnie zapowiedział Red Dead Redemption 2. Ta wiadomość rozbudziła graczy z całego świata, ale to dopiero początek. Siadajcie wygodnie i oglądajcie, bo właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun! 

Nie musieliśmy długo czekać na pierwszy materiał z Red Dead Redemption 2. Rockstar w dniu zapowiedzi pozycji poinformowało, że zwiastun zostanie opublikowany właśnie w czwartek. Z tego powodu sympatycy Dzikiego Zachodu mogli przygotować się na gorący materiał… A jest jeszcze lepiej.

To nie jest długi film prezentujący każdy element pozycji, ale musicie pamiętać, że na takie przyjemności jeszcze przyjdzie czas. Dzisiaj w zasadzie oglądamy wyłącznie fantastyczną grę światła, kilka miejscówek i jazdę na koniu – pewnie bohaterów?  To kolejny raz „siódemka wspaniałych”.  

Na uwagę na pewno zasługuje sam świat. Wiele na to wskazuje, że Rockstar faktycznie zamierza wycisnąć z konsol aktualnej generacji wszystkie soki. 

Pamiętajcie, że gra zadebiutuje jesienią 2017 roku na PlayStation 4 i Xboksie One. Aktualnie deweloperzy nie zapowiedzieli edycji na komputery osobiste. 

Warto jednak zauważyć, że Sony potwierdziło nawiązanie współpracy z Rockstar i to właśnie na PlayStation 4 będzie promowany Red Dead Redeption 2! Ta informacja pojawiła się na oficjalnym blogu PlayStation. To gracze na platformie Sony mają otrzymać pierwszeństwo w rozszerzeniach do trybu sieciowego. 

 

Tagi: