Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2016 19:44
Czy Until Dawn: Rush of Blood potrafi przestraszyć? Gameplay prezentuje esencję projektu
736V

Czy Until Dawn: Rush of Blood potrafi przestraszyć? Gameplay prezentuje esencję projektu

Supermassive Games po wyjątkowo ciekawym Until Dawn postanowiło przygotować staroszkolny celowniczek. Rush of Blood jest jednym z tytułów startowych PlayStation VR, który został zaprezentowany na nowym materiale wideo. 

Until Dawn: Rush of Blood to typowy celowniczek, w którym naszym zadaniem jest strzelanie do kolejnych potworów. Z pozoru ta koncepcja nie prezentuje się najlepiej, ale gameplay nie wygląda tak źle. Na uwagę na pewno zasługują różne, przerażające wizje, które na pewno przestraszą wielu posiadaczy PlayStation VR.

Można jedynie żałować, że ekipa nie potraktowała tej pozycji poważniej. Tytuł charakteryzuje się krótką „historią”, a w dodatku pozycja nie zachęca do ponownego wejścia do kolejki. Patrzę jednak na ten fragment rozgrywki, to wiem jedno – podobne gry mogą odnieść spory sukces.

W sumie VR nadaje się idealnie do wszystkich raili shooterów, bo autorzy, gdy gracz „siedzi” w samochodzie, czy też innym pojeździe, nie muszą skupiać się na chodzeniu i problemie z niedogodnościami żołądkowymi.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Supermassive Games Until Dawn: Rush of Blood

Nie przegap