SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2016 17:35
Tim Schafer z dumą prezentuje wstępną wersję Psychonauts 2. Gra wygląda dobrze
1083V

Tim Schafer z dumą prezentuje wstępną wersję Psychonauts 2. Gra wygląda dobrze

Double Fine Productions zgarnęło 3,8 mln dolarów od graczy na przygotowanie Psychonauts 2. Twórcy postanowili pochwalić się prototypową wersją projektu, która wygląda obiecująco. 

Tim Schafer jest szczęściarzem. Na całym świecie można znaleźć entuzjastów jego pracy i właśnie dzięki temu deweloper zebrał ponad 3,8 mln dolarów na przygotowanie Psychonauts 2. Mimo to autorzy nie zamierzają się śpieszyć, a chcą w spokoju rozwijać i rozbudowywać produkcję.

Gra zadebiutuje na rynku w 2018 roku, ale już teraz studio przygotowało specjalną prototypową wersję, na podstawie której będą powstawać kolejne elementy. Wykreowaną lokację zobaczycie na poniższym fragmencie.

Do premiery zostało jeszcze 2 lata, a już teraz Psychonauts 2 wygląda zdumiewająco dobrze. Jeśli zespół nie prześpi kolejnych miesięcy, dopracuje fabułę, animacje i dorzuci przeciwników, to możemy otrzymać naprawdę solidną i dobrze wyglądającą platformówkę.

Odnoszę nawet wrażenie, że w dzisiejszych czasach niektóre tytuły nie prezentują takiego poziomu na 2 miesiące przed premierą…

Źródło: Twitter.com

Tagi: double fine productions gameplay psychonauts 2