SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2016 19:53
Deus Ex: Rozłam Ludzkości pierwszą grą na PlayStation 4 wspierającą HDR! Pobierajcie aktualizację
2195V

Deus Ex: Rozłam Ludzkości pierwszą grą na PlayStation 4 wspierającą HDR! Pobierajcie aktualizację

Eidos Montreal właśnie opublikowało nową aktualizację do Deus Ex: Rozłam Ludzkości i patch powinni pobrać wszyscy posiadacze nowszych telewizorów wspierających HDR. Łatka upiększy produkcję i pozwoli Wam skorzystać z nowej funkcji konsoli. Opcja jest również dostępna na Xbox One S.

Sony przez aktualizację 4.00 pozwoliło deweloperom korzystać z HDR w PlayStation 4, ale do dzisiaj ta opcja była martwa. Na sprzęcie Japończyków nie pojawiły się gry, które wspierałyby funkcję, ale dzisiaj pojawiło się światełko w tunelu.

Eidos Montreal właśnie opublikowało aktualizację 1.05 do Deus Ex: Rozłam Ludzkości i łatka wprowadza funkcje HDR do PlayStation 4 i Xbox One S. Dodatkowo gra jest już przygotowana pod PlayStation 4 Pro!

Jest to znacząca wiadomość dla posiadaczy „starych PS4”, którzy posiadają nowsze telewizory, ponieważ pierwszy raz mogą sprawdzić jakość HDR. Autorzy jednocześnie zadbali o wyeliminowanie błędów w wersjach konsolowych – pełną listę zmian znajdziecie tutaj. Posiadacze Xboksów One doświadczyli już HDR-a w Forza Horizon 3 i jestem pewien, że tej grupy odbiorców nie trzeba zachęcać do sprawdzenia gry po najnowszym plastrze.

Warto na pewno przypomnieć, że Rozłam Ludzkości na PlayStation 4 Pro będzie charakteryzował się następującymi elementami:

  • Wzrost rozdzielczości
  • Zmniejszenie aliasingu
  • Odblaskowe powierzchnie zostaną poprawione
  • Bardziej szczegółowo zrealizowane efekty świetlne

Źródło: Twitter.com

Tagi: Deus Ex: Rozłam ludzkości Eidos Montreal hdr playstation 4 xbox one s