Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2016 16:03
Nowa zawartość podczas testów Gwent: The Witcher Card Game. Twórcy zapraszają do gry
731V

Nowa zawartość podczas testów Gwent: The Witcher Card Game. Twórcy zapraszają do gry

CD Projekt RED zaprasza na drugi dzień wydarzenia nazwanego „Serwery muszą zginąć!”. Twórcy zapraszają do rozgrywki kolejnych chętnych i dodają do produkcji nową zawartość. 

CD Projekt RED skupia się teraz wyłącznie na dwóch projektach Cyberpunk 2077 oraz Gwent: The Witcher Card Game, ale możemy mieć pewność, że to właśnie ta druga produkcja trafi na rynek w pierwszej kolejności.

W piątek odbyła się pierwsza faza zamkniętej zabawy nazwanej „Serwery muszą zginąć!”. Są to typowe testy infrastruktury sieciowej, dzięki którym deweloperzy sprawdzają obciążenie serwerów. Drugi dzień zabawy odbędzie się już jutro, a dokładniej od godziny 20:00 do 00:00.

W tym czasie wszyscy zainteresowani otrzymają dostęp do nowych zestawów kart i dzięki rozgrywce mogą pomóc deweloperom. Pamiętajcie, że to wydarzenie odbywa się wyłącznie na jednej platformie – PC – i to w zasadzie przedsmak nadciągającej bety, która rozpocznie się 25 października. Na początek do zmagań wyruszą gracze na Xboksach One One i komputerach osobistych, a później do szczęśliwej ferajny dołączą posiadacze PlayStation 4.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Gwent: The Witcher Card Game, to serdecznie zapraszamy. Wystarczy wejść na stronę produkcji, podać swój adres e-mail, udowodnić człowieczeństwo i czekać na instrukcję od deweloperów.

Źródło: Twitter.com

Tagi: