Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2016 16:02
Rocket League otrzyma kolejną darmową zawartość - podwodne DLC nazwane AquaDome
481V

Rocket League otrzyma kolejną darmową zawartość - podwodne DLC nazwane AquaDome

Psyonix nie rezygnuje ze stałego rozwijania Rocket League. Autorzy stworzyli kolejną dodatkową zawartość, która na pewno spodoba się wiernym sympatykom produkcji. Poznajcie podwodne AquaDome.  

Twórcy z Psyonix stale rozwijają swoją wielką produkcję. Już w październiku na rynku zadebiutuje AquaDome, czyli kolejne darmowe rozszerzenie wprowadzające podwodną lokację. Samochody będą jeździć w specjalnej szklanej kopule, a podczas rozgrywki zwrócimy uwagę okolicznych rybek. Studio stworzyło również dwa nowe auta, ale za pojazdy trzeba zapłacić. Każdy został wyceniony na około 7,5 zł, więc nie jest to majątek.  

Warto równocześnie zauważyć, że minęły już 2 miesiące, od kiedy autorzy Rocket League zakończyli przygotowanie rozgrywki cross-platformowej. Studio wykreowali infrastrukturę, dzięki której wspólnie mogą walczyć gracze na PlayStation 4 i Xboksach One, ale nie otrzymali zgody Sony, więc cały projekt stoi w miejscu.

Propozycja Psyonix została dobrze przyjęta przez innych deweloperów, którzy również chcieliby połączyć graczy z różnych platform.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: