Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2016 16:05
Szykuje się sporo umierania w śniegu. Zobaczcie pierwszy gameplay z Dark Souls III: Ashes of Ariande
1239V

Szykuje się sporo umierania w śniegu. Zobaczcie pierwszy gameplay z Dark Souls III: Ashes of Ariande

From Software chce wymęczyć kolejnych graczy. Twórcy kończą przygotowywać pierwsze rozszerzenie do Dark Souls III, które zostało zaprezentowane na świeżej rozgrywce. Na dobry początek otrzymaliśmy zachęcający do zabawy gameplay.

Na wstępie zaznaczam – uważajcie na niepożądane informacje! Nawet deweloperzy ostrzegają przed spoilerem, który w pewien sposób może Wam zepsuć przyjemność z rozgrywki. Nie potrafię do końca zrozumieć, dlaczego wydawca zdecydował się na taki zwiastun, ale… Może w tym szaleństwie jest reguła? Możemy mieć na pewno nadzieje, że opowieść będzie pełna podobnych niespodzianek.

Jeśli jednak nie potraficie się zdecydować na oglądanie, to może wspomnę – Ashes of Ariandel zaprowadzi nas do mroźnej krainy, w której nie zabraknie wielkich rycerzy przypominających wyjątkowo wściekłych wikingów. Rywale zmiażdżą nas za pomocą toporów, a kolejni spalą. Nie będziemy się nudzić. 

Lokacja jest naprawdę klimatyczna i bez wątpienia pasuje do całego uniwersum. Studio kolejny raz nawiązuje za pomocą rozszerzenia do wcześniejszych odsłon serii – niektórzy to lubią, inni wręcz przeciwnie. 

Dark Souls III: Ashes of Ariande zadebiutuje 25 października.

Tagi: dark souls iii dlc dodatek From Software gameplay