Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2016 13:09
Przygotuj się na powrót Fenixa i weź udział w turnieju Gears of War: Ultimate Edition
544V

Przygotuj się na powrót Fenixa i weź udział w turnieju Gears of War: Ultimate Edition

The Coalition zakończyło już prace nad Gears of War 4, więc otrzymaliśmy premierowy zwiastun nadciągającej opowieści. Przed wielkim debiutem pierwszej przygody młodego Fenixa trzeba się odpowiednio przygotować, więc zapraszamy zainteresowanych na turniej w Gears of War: Ultimate Edition.

W najbliższy weekend odbędzie się Weekend Cup #1 - Gears of War: Ultimate Edition, czyli specjalne wydarzenie organizowane przez ekipę Gamesters. Organizatorzy zdecydowali się przygotować turniej w kolekcję Gearsów i tym samym przygotować zawodników na podobne przyjemności po premierze Gears of War 4.

Wszystkie pojedynki w turnieju odbędą się w trybie Egzekucja (1v1), a podczas zmagań gracze będą musieli wykazać się sporym opanowaniem najróżniejszych zabawek, bo w wydarzeniu nie ma miejsca na porażkę. Wszyscy zawodnicy od początku będą rozlosowani do drabinki.

Dla najlepszych przygotowano następujące nagrody:

  • 1 miejsce: 200 zł, modyfikacja pada od AimControllers, prenumerata magazynu PSX Extreme;
  • 2 miejsce: 100 zł, prenumerata magazynu PSX Extreme, gadżety od Pixel Box;
  • 3 miejsce: 50 zł, prenumerata magazynu PSX Extreme, gadżety od Pixel Box;

Ponadto wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymają zniżkę w sklepie xgamecenter.pl. Jeśli nawet nie zamierzacie brać udziału w wydarzeniu, to zawsze możecie wpaść na stream – organizatorzy zapewnią transmisję ze wszystkich spotkań od 1/8 finału.

Na turniej postanowił zaprosić Was Mateusz, główny organizator eventu:  

„Serdecznie zapraszam wszystkich fanów przygód Marcusa do udziału oraz oglądania Weekend Cup organizowanego przez Gears of War Polska oraz Gamesters. Turniej jest zaledwie wstępem do tego co planujemy tworzyć dla Was po premierze Gears of War 4. Zapraszamy do obserwowania naszych działań zarówno graczy konsolowych jak i tych z PC.”

Szczegóły Weekend Cup #1 - Gears of War: Ultimate Edition znajdziecie w tym miejscu. 

Tagi: gamesters gears of war: ultimate edition The Coalition Turniej

Nie przegap