Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2016 19:32
Zobaczcie finał rozgrywek Summer Cup w Call of Duty: Black Ops III
584V

Zobaczcie finał rozgrywek Summer Cup w Call of Duty: Black Ops III

Pod koniec ubiegłego miesiąca zapowiadaliśmy kolejny turniej ekipy Gamesters, a już dzisiaj odbędzie się finał wydarzenia. Zapraszamy zainteresowanych na ekscytujący pojedynek Polaków z Team Cranked z Anglikami z V3ndetta Nation.

Do Summer Cup w Call of Duty: Black Ops III zapisało się 17 drużyn, które zostały rozlosowane do czterech grup. Zmagania na tym etapie turnieju wyłoniły najlepsze osiem formacji i drużyny trafiły do drabinki pojedynczej eliminacji. Po dwóch rundach organizatorzy wyłonili skład wielkiego finału, w którym zobaczymy Vendetta Nation i Team Cranked.

Team Cranked to ekipa z Polski, która w grupie wygrała dwa mecze, ale przegrała z Kololowe Kledi. Drużyna prowadzona przez iTSMonter mogła dokonać typowej zemsty już w półfinale, gdzie tym razem zwyciężyła 3:1. Z drugiej strony Vendetta Nation od samego początku wydarzenia pokazuje rywalom, gdzie ich miejsce. Angielska formacja wygrała wszystkie mecze w grupie oraz drabince bez straty mapy!

Wielki finał rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20:00, a całość możecie zobaczyć poniżej. Show będzie komentowane przez Dziukensa, WiecznieMłodego i Kiksa.

Tak wydarzenie zapowiada główny organizator Marcin:

"Team Cranked po jedynym przegranym meczu grupowym z Kololowe Kledi spotkał się ponownie z tą drużyną w półfinałach SummerCup. Gracze pokonali rywali 3 do 1 i tym samym dostali się do finału, w którym przyjdzie im zawalczyć z angielskim zespołem V3ndetta Nation. Ta drużyna w całym turnieju nie przegrał ani jednego meczu."

Wszystkie szczegóły turnieju znajdziecie tutaj. 

Tagi: